Натисніть "Шукати" для пошуку інформації що вас цікавить
Зачекайте будь ласка, ми виконуємо ваш пошуковий запит...
ДП "Шепетівський військовий лісгосп"
  • 30400, Хмельницька область,
    Шепетівка, пров. Героїв Небесної Сотні, 18
  • +38 (038) 40 4-05-54
    info@remove-this.milforest.com.ua
  • Завантаження
    погоди...
 

Шепетівський військовий лісгосп є структурним підрозділом ДП "Івано-Франківський військовий лісопереробний комбінат". Лісові масиви лісгоспу розташовані на території Хмельницької, Вінницької та Тернопільської областей.

На території, підконтрольних лісництвам,щорічно триває заготівля деревени у відвединих  у рубку головного користування чи санітарну рубку ділянок. Обсяг заготівлі лісопродукції сягає щорічно в межах 45 тис.м3. На території лісгоспу функціонує нижній склад,загальною площею 0,4 га.

 Пройшовши всі етапи від заготівлі на ділянках, до потрапляння на нижній склад, частина лісозаготівельного матеріалу опиняється у деревообробному цеху, начальником якого є   Стандратюк Олександр ПетровичУ цеху розташовані дві лінії подачі та обробки деревени, також є відділ сушки. Цех виготовляє доски різної товщини, частково запущено виготовлення меблів та суміжних товарів.

 Продукція цеху користується великом попитом, як  серед військових части нашої краіни, так і серед цивільного населення. Всі виручені кошти йдуть а потреби міністерства оборони України.