Натисніть "Шукати" для пошуку інформації що вас цікавить
Зачекайте будь ласка, ми виконуємо ваш пошуковий запит...
ДП "Шепетівський військовий лісгосп"
  • 30400, Хмельницька область,
    Шепетівка, пров. Героїв Небесної Сотні, 18
  • +38 (038) 40 4-05-54
    info@remove-this.milforest.com.ua
  • Завантаження
    погоди...
Очолює лісництво Руй Сергій Леонтійович.
    Хмельницьке лісництво, загальною площею  4906,0  га, входить до складу «Шепетівський військовий лісгосп » і розташоване у північно-західній  його частині на території  Хмельницької області.
  Клімат перехідний від помірно-теплого західноєвропейського до континентального східноєвропейського. Середньорічна температура повітря +5,6оС. Максимальна температура повітря +36оС, мінімальна  – 34оС. Середня глибина промерзання ґрунту 35 см, максимальна – 95 см. 
За характером  більша частина лісів, що відносяться до Хмельницького лісництва, пролягає у зоні мішаних лісів. У цій зоні  весна прохолодна. Літо тепле, вологе. Влітку сонячні промені добре нагрівають землю, адже сонце високо піднімається на небосхилі. Осінь дощова. Зима сніжна, не дуже холодна, з відлигами. У північній частині зони мішаних лісів переважає хвойне дерево сосна звичайна і листяне — дуб звичайний. Південніше, крім дуба, разом із сосною ростуть граб, береза, липа, осика, клен, вільха. Підлісок утворюють кущі ожини, шипшини, барбарису, ліщини, малини. На заболочених місцях поширені брусниця і чорниця та журавлина.
      Головними породами при створенні лісових культур виступають сосна звичайна, дуб та ялина.
       Серед ссавців найбільш поширені: їжак звичайний, кріт, ласка та миша лісова, білка звичайна, куниця лісова, заєць-русак, лисиця звичайна, борсук, бобер річковий, козуля європейська та свиня дика.
Середній клас пожежної безпеки – 2,76.