Натисніть "Шукати" для пошуку інформації що вас цікавить
Зачекайте будь ласка, ми виконуємо ваш пошуковий запит...
ДП "Шепетівський військовий лісгосп"
  • 30400, Хмельницька область,
    Шепетівка, пров. Героїв Небесної Сотні, 18
  • +38 (038) 40 4-05-54
    info@remove-this.milforest.com.ua
  • Завантаження
    погоди...

На території Шепетівського військового лісгоспу функціонує нижній склад,загальною площею 0,4 га, куди потрапляє весь лісозаготівельний матеріал, зі всіх відвединих  у рубку головного користування чи санітарну рубку ділянок лісхозу. Виробнича база як і управління лісгоспу розміщені у м. Шепетівка. Обсяг заготівлі лісопродукції сягає щорічно в межах 45 тис.м3.

Лісопильне виробництво є важливим процесом первинної механічної обробки ділової деревини. Сучасні нижні склади - це високомеханізовані, та автоматизовані лісопереробні підприємства.

Лісопиляння є трудомістким процесом у порівнянні із заготівлею деревини, потребує підготовки пиломатеріалів перед відправкою їх до споживача (сортування, сушка, ув'язування в пакети тощо), спеціального устаткування для цього, складських приміщень. Транспортування пиломатеріалів потребує спеціальних видів транспорту (лісовози, залізниці з відповідним рухомим складом) і розвинутих шляхів сполучення.

Доставлена на нижній склад деревина розвантажують з лісовозного транспорту, причому розвантажують або безпосередньо на лінії оброблення, або в буферний запас. Потім із запасу деревина подаються на лінії оброблення та після оброблення і сортування.  Лісоматеріали з накопичувачів складають в штабелі, де їх зберігають до моменту відвантаження на магістральні види транспорту - залізничні вагони або автотранспорт.

 Продукція нижнього складу включає:

         ·       лісоматеріали круглі для виробітку пиломатеріалів і заготовок (пиловник);

         ·       будівельний ліс;                      

         ·       лісоматеріали для виготовлення целюлози;

         ·       лісоматеріали для лущення;

Також на території нижнього складу функціонує деревообробний цех,  де виготовляється різні види продукції.

Пройшовши всі етапи від заготівлі на ділянках, до потрапляння на нижній склад, частина лісозаготівельного матеріалу опиняється у деревообробному цеху. У цеху розташовані дві лінії подачі та обробки деревени, також є відділ сушки. Цех виготовляє доски різної товщини, частково запущено виготовлення меблів та суміжних товарів.