loader
Натисніть "Шукати" для пошуку інформації що вас цікавить
Зачекайте будь ласка, ми виконуємо ваш пошуковий запит...
ДП "Шепетівський військовий лісгосп"
  • 30400, Хмельницька область,
    Шепетівка, пров. Героїв Небесної Сотні, 18
  • +38 (038) 40 4-05-54
    info@remove-this.milforest.com.ua
  • Завантаження
    погоди...15.04.2021 10:46 - давність новини: 32 дн.

Категорія: Загальні новини

Автор:  Прес-служба Шепетівського військового лісгоспу

Гуртом добре ліс садити!

З початком справжньої весни вже десятки лісових господарств і не тільки долучились до загальнодержавної акції «Озеленення планети», де головною цілю проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців та за один день посадити 1 000 000 дерев. Але небайдужі однодумці не обмежились одним днем та мільйоном дерев, а пішли далі і значно перевищили кількісні показники. Колектив ДП "Шепетівський військовий лісгосп" не став винятком і долучився до загальноукраїнської акції.

Також до "зеленго челенджу" долучились працівники адміністрації лісгоспу, які допомагали засадити ділянку 2,9 га. Із задачею впорались швидко, якісно та із посмішкою. Під цьогорічну кампанію по відтворенню лісів підприємства заплановано площі із загальною площею біля 50 га, на яких буде засаджено 15 га дуба, 3 га модрини та на інших площах - сосна.

"Акція до якої ми долучились має консолідувати українське суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію успіху українців. Так як кожне посаджене, дбайливо вирощене та збережене лісівниками дерево - це без перебільшення, цінний вклад у зелену скарбницю Хмельниччини, дарунок майбутнім поколінням, справжня ціна якого визначається через десятки років. І вимірюється вона не лише у грошовому еквіваленті, тому що ліс – це частина нашого життя, фактор, який відчутно впливає на екологічний стан навколишнього середовища і на наше здоров’я." - зазначив директор державного підприємства Олександр Паздерник

Давайте збережемо ліс для наступних поколінь разом!

 

ФОТОЗВІТ


Останні новини


Меню новин


Категорії новин


Архів новин