Натисніть "Шукати" для пошуку інформації що вас цікавить
Зачекайте будь ласка, ми виконуємо ваш пошуковий запит...
ДП "Шепетівський військовий лісгосп"

Основними видами продукції, що реалізує Шепетівський військовий лісгосп є:  

·       лісоматеріали круглі для виробітку пиломатеріалів і заготовок (пиловник);

·       будівельний ліс;                      

·       лісоматеріали для виготовлення целюлози;

·       лісоматеріали для лущення;

·       дрова паливні.   

Кругляк

Кругляком прийнято називати колоди, які утворилися в процесі заготівлі деревини. Як правило, їх не обробляють. Порода: Сосна, І, ІІ, ІІІ сорт., Довжина : 3,0; 4,0 и 6,0 метрів., Мінімальний об’єм : відвантаження автомобілями нормами від 27 м3.

 

Брус

Один з самих розповсюджених видів пиломатеріалів, використовується в багатьох напрямах будівництва: для будівництва каркаса будівлі, для складання тимчасових будівельних лісів, в якості лаг підлоги, стелі, перекриттям між поверхами. Представляє собою колоду (може бути різної товщини), обпилянуз чотирьох сторін, має вигляд прямокутника.

 

Обрізна дошка

Це природній будівельній матеріал, як в побутовому та в промисловому будівництві.  Найпоширеніша у будівництві серед пиломатеріалів. Це дошка, вирізана з колоди і обпиляна по краях, вона не містить кори на бокових кромках. Обрізна дошка відрізняється винятково ступенем обробки.. Обрізну дошку, в свою чергу, використовують як універсального будівельного матеріалу для виготовлення стелі і підлоги, всіляких столярних виробів, а також для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень.

Необрізна дошка

Це продукт первинної обробки деревини. Це дошка, яка має рівну верхню та нижню поверхні, а з боків краї не обробляються. Для необрізної дошки характерна наявність кори на бічних кромках. З огляду на те, що необрізні дошка обов’язково має тонку кромку з кори, яка зберігається частково або повністю по її краях, ціна даного матеріалу нижче в порівняні з вартістю обрізної

Піддон

Піддон - дерев'яний пакувальний матеріал, що використовується для комплектації, захисту, перевезення і зберігання вантажів.

Маємо можливість виготовляти заготовки до піддонів розміром (50x21x1000) та інші.