Натисніть "Шукати" для пошуку інформації що вас цікавить
Зачекайте будь ласка, ми виконуємо ваш пошуковий запит...
ДП "Шепетівський військовий лісгосп"

Очолює лісництво Постольчук Григорій Сергійович.

Кам’янець- Подільське  лісництво має загальну площу   902,3 га. Воно розташоване у на території двох областей – Хмельницької та Тернопільської областей.

Відноситься до лісостепової зони, де клімат помірно континентальний, його континентальність збільшується у східному напрямку.  Тут переважно тепле літо і помірно холодна зима. Середня температура січня становить на заході −4 °C, на сході −8 °C, а липня — відповідно +16 і +22 °C. Опадів випадає менше, ніж у зоні мішаних лісів, але більше, ніж у степах. Кількість опадів змінюється у східному напрямку від 600 до 500 мм, але майже стільки ж води випаровується; зволоження достатнє. В окремі роки , особливо в  південній частині, бувають посухи.

 Природні умови сприятливі для росту і розвитку лісу, взагалом листяних порід дерев. Тваринний світ представлений лісовими та степовими видами. Тут живуть дикі кабани, сарни, олені, зайці, вивірки, куниці, тхори, полівки, лисиці, вужі, багато птахів: дятли, сови, жайворонки, лелеки, куріпки, дрозди,гуска сіра, іволга, степовий журавель, зяблик, горлиця та ін.

Головними породами при створенні лісових культур виступають сосна звичайна та дуб.

Середній клас пожежної безпеки –3,39.

На території лісництва знаходяться ботанічна пам’ятка природи місцевого значення „Вікові дуби”.