Натисніть "Шукати" для пошуку інформації що вас цікавить
Зачекайте будь ласка, ми виконуємо ваш пошуковий запит...
ДП "Шепетівський військовий лісгосп"
Очолює лісництво Руй Сергій Леонтійович.
    Хмельницьке лісництво, загальною площею  4906,0  га, входить до складу «Шепетівський військовий лісгосп » і розташоване у північно-західній  його частині на території  Хмельницької області.
  Клімат перехідний від помірно-теплого західноєвропейського до континентального східноєвропейського. Середньорічна температура повітря +5,6оС. Максимальна температура повітря +36оС, мінімальна  – 34оС. Середня глибина промерзання ґрунту 35 см, максимальна – 95 см. 
За характером  більша частина лісів, що відносяться до Хмельницького лісництва, пролягає у зоні мішаних лісів. У цій зоні  весна прохолодна. Літо тепле, вологе. Влітку сонячні промені добре нагрівають землю, адже сонце високо піднімається на небосхилі. Осінь дощова. Зима сніжна, не дуже холодна, з відлигами. У північній частині зони мішаних лісів переважає хвойне дерево сосна звичайна і листяне — дуб звичайний. Південніше, крім дуба, разом із сосною ростуть граб, береза, липа, осика, клен, вільха. Підлісок утворюють кущі ожини, шипшини, барбарису, ліщини, малини. На заболочених місцях поширені брусниця і чорниця та журавлина.
      Головними породами при створенні лісових культур виступають сосна звичайна, дуб та ялина.
       Серед ссавців найбільш поширені: їжак звичайний, кріт, ласка та миша лісова, білка звичайна, куниця лісова, заєць-русак, лисиця звичайна, борсук, бобер річковий, козуля європейська та свиня дика.
Середній клас пожежної безпеки – 2,76.