Натисніть "Шукати" для пошуку інформації що вас цікавить
Зачекайте будь ласка, ми виконуємо ваш пошуковий запит...
ДП "Шепетівський військовий лісгосп"
 

Одним із найважливіших об’єктів Шепетівського військового лісгоспу є нижній склад, куди потрапляє весь лісозаготівельний матеріал, зі всіх відвединих  у рубку головного користування чи санітарну рубку ділянок лісгоспу. Виробнича база як і управління лісгоспу розміщені у м. Шепетівка.

Сучасні нижні склади - це високомеханізовані, та автоматизовані лісопереробні підприємства.

Під час рубки лісу розпочинається первинна заготівля деревени, тобто повалені дерева очищаються від гілок та крижується на сортименти. Далі весь сортимент складається у штабеля, які, в свою чергу, транспортуються до нижнього складу, для подальшої переробки або реалізації.

На території лісгоспу функціонує нижній склад,загальною площею 0,4 га, Обсяг заготівлі лісопродукції сягає щорічно в межах 45 тис.м3.

 Доставлена на нижній склад деревина розвантажують з лісовозного транспорту, причому розвантажують або безпосередньо на лінії оброблення, або в буферний запас. Потім із запасу деревина подаються на лінії оброблення та після оброблення і сортування.  Лісоматеріали з накопичувачів складають в штабелі, де їх зберігають до моменту відвантаження на магістральні види транспорту - залізничні вагони або автотранспорт.

Пункт технічного обслуговування нижніього складу включає в себе: слюсарний ділянку, ділянку правки і заточування різального інструменту,комору оборотного фонду агрегатів, запчастин і матеріалів, службово-побутові приміщення.

Сумлінно до своїх обов’язків ставиться весь колектив нижнього складу. Начальником складу є Часник Анатолій Федорович.  Всього на лісопромисловій базі працює 39 чоловік, з них: 36 робітників, майстер - Марценюк Дмитро Леонідович та диспетчер – Демчук Петро Іванович.

Також на території нижнього складу функціонує деревообробний цех,  де виготовляється різні види продукції.

Продукція нижного складу користується великом попитом, як  серед військових части нашої краіни, так і серед цивільного населення.